Детские танцы в Хмельницком1

Сучасні танці для дітей в Хмельницькому

Хочете запитати, до якої тренувальної групи можна віддати Вашу дитину? Замовте безкоштовний дзвінок!
[hi]

Турбота про дітей, їх здорове і щасливе майбутнє – це найважливіше для батьків. Один з ефективних способів зберегти здоров’я дитини і загартувати його характер – це заняття у танцювальному колективі. Танець прищеплює почуття прекрасного, вміння працювати в колективі, товариськість і порядність. Діти, які займаються танцями змалечку, розвиваються швидше і в житті стають більш успішними. 

Групи сучасного танцю для діток різного віку і рівня підготовкиВивчаємо : 

  • disco, disco slow
  • modern, modern jazz, contemporary dance
  • dance show

Дитяча хореографія в Хмельницькому – це не лише навчання танцювальному мистецтву. У вашої дитини буде розвиватися координація, музичний слух, пам’ять, мова. Танці для дітей впливають на їх культуру руху, володіння тілом, музичний смак і манери поведінки. Також дитина при відвідуванні танцювальних занять стає більш розсудливою і дисциплінованою.

Дітки приймають участь у концертному, фестивальному та конкурсному житті клубу, здобувають нагороди та подорожують.

Тренер Ірина Бубенок запрошує на заняття дитячою хореографією в Хмельницькому в ДТ «Латинич»! Наші зали обладнані безпечними дзеркалами, хореографічними станками, килимками для розтяжки тощо. Групи танців для дітей розділені по віку – ваша дитина буде тренуватись тільки з однолітками (+-2 роки).

Розклад тренувань дитячих груп з танців – у графіку ДТ “Латинич”

Запис та питання – за тел. 067 27 55 416.

Якщо у вас є питання...

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *